سایت دانشگاه     نقشه سایت  
 پست الکترونیک 
 تماس با ما   EN

جهت مشاهده راهنمای جستجو کلیک نمایید

صفحه اصلی > پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی > دکتری تخصصی پژوهشی  > مراحل پذیرش 

مراحل پذيرش داوطلبين دوره د كتري تخصصي پژوهشي (Ph.D. by Research)

در دانشگاه علوم پزشكی همدان

مدارك داوطلبين دوره د كتري تخصصي پژوهشي (Ph.D. by Research) كه فرمهاي ثبت نام و مدارك مورد نياز را به بر اساس مطالب مندرج در صفحه ثبت نام به دانشگاه علوم پزشكي همدان ارسال نموده اند، پس از اتمام مهلت فراخوان مورد بررسي اوليه قرار گرفته و در صورتي كه شرايط عمومي ورود به دوره را مطابق آيين نامه هاي مربوط به دوره داشته باشند، بر توجه به شرايط اختصاصي ورود به دوره طبق آيين نامه هاي مربوطه امتياز بندي مي شوند. مدارك و امتيازات كليه داوطلبان توسط كميته منتخب دانشگاه بررسي شده و از واجدين شرايط بر اساس اولویت رشته و امتياز کسب شده جهت انجام مصاحبه علمي با تماس تلفني دعوت به عمل مي آيد.

پذيرش نهايي بر اساس احراز شرايط عمومي و اختصاصي و موفقيت در مصاحبه حضوري (يا آزمون) و بر اساس آيين نامه هاي مربوط به دوره دكتري تخصصي پژوهشي (Ph.D. by Research) صورت خواهد گرفت.

پذيرفته شدگان نهايي جهت ثبت نام و شروع به تحصيل در بخش اول دوره  به معاونت آموزشی دانشگاه (اداره تحصيلات تکميلي) معرفي مي شوند و پس از ثبت نام، بخش اول دوره را در مركز تحقيقات مربوطه مي گذرانند. شرط ورود به دوره تخصصي پژوهشي گذراندن دروس بخش اول دوره و تصویب پروپوزال پایان نامه توسط شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه است. جهت كسب اطلاعات بيشتر به صفحه معرفي دوره مراجعه نماييد.

 

                                جدول برنامه زمان بندي در خصوص ثبت نام و انجام مصاحبه و پذيرش دانشجو

ارسال مدارک

1/4/96 لغایت 25/4/96

بررسی مدارک متقاضیان

25/4/96 لغایت 2/5/96

تماس با متقاضیان واجد شرایط

5/5/96

تاریخ مصاحبه

9/5/96

اعلام اسامی پذیرفته شدگان

15/6/96

 

در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوالی می توانید با شماره تلفن 38380267-081  پژوهشکده دانشگاه با سرکار خانم شریفی تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

خروج